KONST / Litografier / Litografi 10176075
nr 1017 6075
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Litografi, Joan Miró (1893-1983), ur boken Joan Miró, osignerad, 20x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 februari 2016
kl 19:00:47
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)